Приватний навчально-виховний комплекс "Старт - школа"

створений в 1998 році.

Виявлення та розвиток здібностей кожного учня, формування духовно багатої, вільної, фізично здорової, творчо мислячої особи, що має гарні знання, здатної адаптуватися до умов сучасного життя - ключові принципи, якими керується у своїй роботі колектив НВК "Старт-школа"

Школа має власну будівлю, територію, що охороняється, і працює в режимі повного дня.

Ініціативність і самостійність дитини в навчанні і житті є основним ціннісно-цільовим орієнтиром освітнього процесу в НВК "Старт-школа"

- Власна будівля.

- Школа повного дня, режим роботи з 9: 00 до 19: 00.

- Чотирьохразове харчування готується на базі шкільної їдальні, що має сертифікат відповідності.

НВК "Старт - школа" - це не просто школа, це цілий світ, наповнений захоплюючими подіями, цікавими відкриттями і яскравими людьми.

Школа дає можливість дитині отримати не лише знання і уміння, щоб реалізувати себе в житті. Ми намагаємося розвинути його силу, спритність, швидкість, витривалість і гнучкість, адже турбота про здоров'я дитини - це турбота про його майбутнє.

Школа має в розпорядженні фундаментальну технічну базу, гарне навчально-методичне забезпечення. Хлопцям пропонується повний комплекс загальноосвітніх дисциплін, дві іноземні обов'язкові мови (додатково одна іноземна мова за вибором).  Факультативно проводяться заняття з хореографії, музики та ін.

- Навчання і розвиток дітей проходить під спостереженням логопеда і психолога.

- Оздоровча програма включає зайняття фізкультурою, профщеплення, працюють лікар, медсестра.

- Прийом дітей проводиться за результатами співбесіди.

- Навчання дітей з урахуванням їх індивідуальних особливостей.

- По закінченню школи видається посвідчення про базову освіту.

Початкова школа  – найважливіша ланка школи

1. Якщо в початковій школі правильно поставлений процес навчання і виховання, то це означає, що початкова школа здійснює цей процес, а середня - його продовжує

2. У початковій школі створюються умови для розкриття здібностей дитини. Тут треба витратити усі сили для того, щоб спільно з батьками створити необхідні умови для радісного, святкового навчаня і проживання дітей в початковій школі.

3. Що дитина повинна отримати в початковій школі:

- Інтерес до навчання.

- Любов до школи і любов або повагу до учителя.

- Вміння отримувати знання.

- Вміння дивуватися, захоплюватися і радіти.

- Вміння спілкуватися і взаємодіяти.

- У неї виробляються стійкі оцінки і моральні цінності.